V pondelok 28.10.2019 sa na Trojičnom námestí v Trnave od 10.00 do 16.00 hod.  uskutočnila putovná výstava zdravia „Health Expo“.  V 11 stánkoch si návštevníci mohli nechať bezplatne odmerať tlak a tep, kondíciu srdca, index viscerálneho tuku a BMI, analyzovať kosti, svaly, hydratáciu, tuk a metabolizmus, spraviť test dlhovekosti a životného štýlu, k dispozícii boli tiež masáže šije, zdravotné poradenstvo, ochutnávka zdravých jedál a čaju a každý účastník dostal knihu ako darček. Aj napriek chladnému počasiu sa na výstave zaregistrovalo 65 návštevníkov. Foto č. 1 (hore): Lektorka Janka s Dominikou a návštevníkmi v stránku s ochutnávkou jedál.

Foto č. 2 (hore): Masáž šije

Foto č. 3 (hore): Meranie svalovej hmoty

Foto č. 4 (hore): Meranie kapacity pľúc, detský program

Foto č. 5 (hore): Knihy o zdraví ako darček pre návštevníkov

Foto č. 6, 7 (hore): Pohľad na stánky

Na výstavu nadväzovali o 16.00 hod. prednášky Jany Konečnej „Zdravo a chutne“ a „Domáca prírodná lekáreň“, spojené taktiež s ochutnávkou zdravých jedál. Prednášky sa konali na Trhovej 2 v priestoroch bývalého Tatraskla a aj vďaka záujmu poslucháčov sa pretiahli až do 19.00 hod.

Foto č. 8 (hore): Prednášajúca Jana Konečná

Foto č. 9 (hore): Prednáška „Domáca prírodná lekáreň“

Foto č. 10 (hore): Ochutnávka zdravých jedál a kameraman

Na záver sa chcem poďakovať všetkým ochotným dobrovoľníkom, ktorí priložili „packu k dielu“ a pomohli tak k úspešnému uskutočneniu tejto peknej a užitočnej akcie.

Autor & foto: Barborka Dubovská

.. 1:22:00

.. 1:39:25

Videá: Stanko Dananai