Sme vďační nášmu nebeskému Dirigentovi, že začiatkom októbra vychádza prvý spoločný album chvál mladých adventistov na Slovensku.

Pri jeho príprave sa stretla takmer 50-členná skupina spevákov a hudobníkov z celého Slovenska. Všetkých nás spojila túžba nahrať a najmä prežiť piesne, ktoré sú našou spoločnou odpoveďou Bohu. Cítime, že nás volá k sebe. A preto sa chceme každý deň znovu a znovu v loďke nášho života vypraviť na novú cestu, na konci ktorej uvidíme Jeho.

 

Poďte, putujme k Hospodinovmu vrchu, k domu Boha Jákobovho, aby nás učil svojim cestám a chodili sme po jeho chodníkoch…“ Izaiáš 2,3

Album nesie už vo svojom názve výzvu: „Nalaď sa na živé chvály“. Bude obsahovať 16 piesní (klikni pre zobrazenie tracklistu), ktoré budú, veríme, novou inšpiráciou k oslave Boha v našich zboroch po Slovensku ale aj v Čechách a na Morave. Oslavu piesňami, ktoré sa rodia hlboko v srdci… Sme hrdí na to, že na viacerých z nich sa aj priamo autorsky podieľali mladí ľudia z nášho tímu.

Nahrávka piesní vzniká s podporou Slovenského združenia CASD. Ďakujeme, že aj touto formou dostali mladí možnosť odovzdať kúsok zo seba. CD si budete môcť zaobstarať za dotovanú cenu 5 EUR (150 Kč), pri nákupe 3 a viac kusov za 3,50 EUR (100 Kč). Zakúpiť ho bude možné na vybraných akciách organizovaných Česko-Slovenskou úniou CASD. Alebo si ho môžete objednať poštou na dobierku prostredníctvom tohto formuláru (klik sem) už teraz.

Pre vedúcich mládeže a chvál v našich zboroch budú od novembra k dispozícii aj sprievodné podklady – noty a audio podklady pre spievanie.

Cítite, že sa chcete naladiť na živú oslavu Boha aj vy? Budeme mať radosť, ak vás na tejto púti povzbudia aj nové piesne.

Ukážky si môžete vypočuť v pôvodnom článku na www.casd.sk.